Doručení přes ZÁSILKOVNU nebo KURÝREM | Platba na DOBÍRKU nebo KARTOU | Doprava zdarma od 1 999 Kč !

Dodací podmínky

Kurír PPL:

Objednávku ti doručí kurýr společnosti PPL na adresu, kterou zadáš do objednávky. Objednávky přijaté v pracovní dny do 14:00 expedujeme v den jejich přijetí a doručovány jsou následující pracovní den. V momentě expedice tvé objednávky obdržíš emailovou a sms notifikaci. V den doručení dostaneš ráno sms notifikaci s číslem na kurýra a časovým oknem, kdy doručuje tvou lokalitu (standardně 2-3 hodinové okno). Zvol si tedy adresu, na které se další den budeš zdržovat (např. práce).

Cena poštovního pro ČR - objednávky do 1 999 Kč na dobírku: 99 Kč (balík) + 25 Kč (dobírka)

Cena poštovního pro ČR - objednávky do 1 999 Kč platba předem: 99 Kč (balík) 

Cena poštovního pro ČR - objednávky nad 1 999 Kč: ZDARMAKurír GLS:

Objednávku ti doručí kurýr společnosti GLS na adresu, kterou zadáš do objednávky. Objednávky přijaté v pracovní dny do 15:00 expedujeme v den jejich přijetí a doručovány jsou následující pracovní den. V momentě expedice tvé objednávky obdržíš emailovou a sms notifikaci. V den doručení dostaneš ráno sms notifikaci s číslem na kurýra a časovým oknem, kdy doručuje tvou lokalitu (standardně 2-3 hodinové okno). Zvol si tedy adresu, na které se další den budeš zdržovat (např. práce).
e).
Cena poštovního pro ČR - objednávky do 1 999 Kč na dobírku: 179 Kč (balík) + 25 Kč (dobírka)

Cena poštovního pro ČR - objednávky do 1 999 Kč platba předem: 179 Kč (balík) 

Cena poštovního pro ČR - objednávky nad 1 999 Kč: ZDARMAPacketa (Zásilkovna):

Vyber si jedno ze 4800+ výdejních míst v Česku přesně podle své preference. Objednávky přijaté v pracovní dny do 14:30 expedujeme v den jejich přijetí a na výdejní místo dorazí následující pracovní den. Objednávku si vyzvedneš během otevíracích hodin výdejního místa, které si zvolíš u nás v "pokladně". Máš na to až 5 pracovních dní a my tě chceme pěkně poprosit, abys na ni nezapomněl.

Cena poštovního pro ČR - objednávky do 1 999 Kč na dobírku: 80 Kč (balík) + 25 Kč (dobírka)

Cena poštovního pro ČR - objednávky do 1 999 Kč platba předem: 80 Kč (balík) 

Cena poštovního pro ČR - objednávky nad 1 999 Kč: ZDARMAMáš další otázky ohledně dopravy nebo platby za objednávku? Napiš nám nebo zavolej :)