Vrácení a výměna zboží

Vrácení zboží / Výměna zboží


Pokud Ti z určitého důvodu zboží z eshopu www.sportshouse.cz nesedl i přes kontrolu s našimi velikostními tabulkami, případně barva, střih nebo materiál, neboj se. Zboží ti do 14 dnů ochotně vyměníme, je třeba dodržet jen pár bodů :  

            1. Neodstřihuj visačku! – visačku nikdy neodtrhni dříve, než si zboží důsledně nevyzkoušíš. Původně nastřelená visačka je velkou výhodou pro výměnu zboží za jiné.
            2. Neváhej nás kontaktovat mailem na adresu info@sportshouse.cz, případně telefonicky. Tento bod je extrémně důležitý. Když nám pošta balík nepřinese, my jej umíme na poštách dohledat a celý proces vrácení se výrazně urychlí. Pokud od tebe nemáme informaci, že máme čekat vratku, neumíme tento proces optimalizovat. Když ti zboží máme vyměnit za jinou velikost, dej nám co nejdříve vědět, jakou velikost ti máme rezervovat.
            3. Původní zboží pečlivě zabal a pošli nám ho na adresu sídla společnosti - Sports House Slovakia, Nám. L. Novomeského 7, 040 01 Košice, Slovensko. Zboží k nám pošli na své náklady a nikdy jej NEPOSÍLEJ NA DOBÍRKU. Přibal vyplněný formulář z bodu 6.
            4. Zboží po obdržení zkontrolujeme a okamžitě tě budeme kontaktovat. Pokud zboží dojde nenošené, nepoškozené as původními visačkami, obratem ti pošleme nové zboží na výměnu. Pokud jsi zboží vrátilo, zašleme peníze na tebou určený bankovní účet.
            5. Pokud kupující vrátí jen část zboží z celkové objednávky, přičemž hodnota dodaného zboží klesne pod hodnotu určující dopravu zdarma, je povinen kupující dodatečně náklady na dopravu uhradit.
            6. Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.


            V Košicích, 14. 2. 2023 - Sports House Slovakia s.r.o.